Klaipėdos pašto kodas


Varlytės trumpa atisiradimo istorija

Varlytė pirmą kartą į sceną įžengė 19 amžiaus pradžioje, kaip naujas kaklaraiščio stilius. Iki 1880-ųjų metų vidurio, kiekvienas vyras jau turėjo varlytę savo spintoje. Ji buvo neatsiejamas aksesuaras nuo jų garderobo.

Nuo atsiradimo varlytė patyrė daug pasikeitimų. Keitėsi jos forma, dydis, kol galiausiai netilpo į savo tradicinius ir formalius stereotipus. Nuo gatvės stiliaus iki podiumo… Varlytes nešiodavo ir Kroatų samdiniai, kad prilaikytų ir neatsilapotų jų marškiniai. Ir po to jas greitai pasisavino aukštesnė prancūzų klasė, tuomet ji pateko į madą ir taip išpopuliarėjo.

Populiariausia varlytė buvo pagaminta pagal vyro kaklo matmenis, bet išmatavimai taip pat priklausė ir nuo marškinių apykaklės. Kad būtų paprasčiau, joms buvo pridėti reguliuojami užsegimai.

Bet ir šiomis dienomis varlytės yra labai populiarios. Jas nešioja lektoriai, politikai, menininkai ir taip pat gali nešioti kiekvienas iš mūsų vyrų. Tai galėtų būti puiki dovana jam gimimo dienos proga ar kitomis progomis.

Vyrui ji suteikia elegancijos ir yra klasiška puošmena, be to ji tinka ir įvairioms progoms, nešioti ją galima ne tik prie kostiumo, bet ir tik su klasikiniais marškiniais. Varlytė nėra įsipareigojantis aksesuaras, tad su ja jausitės laisvai ir išskirtinis. Šiuo metu šis aksesuaras yra “ant bangos”, tad kiekvienas vaikinas gali ją pritaikyti prie savo garderobo.

Varlytė gali būti puiki puošmena ir vestuvių šventei, bei bernvakario šventei. Nuotraukose ji atrodo žaismingai bei klasiškai. O jei pasirinktumėte ryškių spalvų varlytę ji suteiktų vasariškos nuotaikos net ir žiemos metu.

Šį aksesuarą taip pat tiktų dėvėti ir romantiškos vakarienės metu. Mergina pasijaustų pamaloninta ir būtų tikrai sužavėta jūsų geru skoniu. Žinoma, prastos kokybės varlytės grožio nesuteiks, reikia rinktis gerų audinių ir tinkamų spalvų varlytes.

O nuo 1980m. yriškos varlytes užkariavo ir moterų širdis, tuomet jos ir pradėjo siekti karjeros. Varlytė moteriai suteikia pasitikėjimo savimi įvaizdį ir puikiai išreiškia jos stilių. Šiais laikais jos taip pat yra populiarios moterų tarpe. Jas nešioja žinomos moterys, kaip Ellen DeGeneres, Rihanna, Christina Hendricks ir kt. Šį aksesuarą moterys nešioja, kai nenori per daug prisipuošti, o nori minimalaus aksesuarų kiekio, o tai ir yra pats puikiausias pasirinkimas dėvėti varlytę.